Graudu elevatori

Savu graudu uzglabāšanas tīklu, ko pārvalda "Linas Agro" grupas, veido 13 moderni pieņemšanas punkti, no kuriem 10 darbojas Lietuvā: Jonišķos, Ķēdainē, Vilkaviškos, Šauļos Pasvalī, Lukšuos, Jungēnos, Kartenos, Kupišķī (ŽŪK "Kupiškio grūdai") un kopā ar partneriem - Panevēžas rajons, Gustonis (“Karčema” KB). Latvijā ir 3 graudu glabātavas: Jēkabpilī, Grobiņā un Rēzeknē. Mums ir arī pilnvērtīgas lopbarības ražošanas cehs Ķedaiņos. "Linas Agro" elevators Kartenā ir sertificēts bioloģisko graudu saņemšanai un uzglabāšanai.

"Linas Agro" grupai ir labi attīstīts mēslošanas līdzekļu tirdzniecības tīkls. Lietuvā ir 3 lauksaimnieku servisa centri ar mēslojuma bāzēm un 3 mēslojuma bāzes Latvijā. Mēslojumu pārdod arī Šauļu, Jungēnu, Kupišku un Gustonu  graudu centros. Dažādi augu aizsardzības līdzekļi praktiski ir pieejami visās mūsu ražotnēs. Mēslojuma bāzēs mēs piedāvājam granulētu mēslojumu pārkraušanas, iepakošanas, sajaukšanas, mikroorganizācijas un uzglabāšanas pakalpojumus. Mums ir arī šķidrā slāpekļa mēslojuma uzglabāšanas tvertnes Ķedaiņu, Jonišķu, Vilkavišku, Gustonu un Kupišku graudu centros, kur vienlaikus varam uzglabāt līdz 17 tūkstošiem tonnu šķidrā mēslojuma. Dažādu beztaras mēslošanas līdzekļu uzglabāšanas jauda - vairāk nekā 70 tūkstoši tonnu;

Pašlaik 323 tūkstošus tonnu graudu mēs varam ilgstoši uzglabāt paši savās graudu krātuvēs. Mūsu uzņēmuma graudu uzglabāšanas jauda ostās sasniedz gandrīz 200 tūkstošus tonnu.Ja saimniecība graudus sagatavo atbilstoši attiecīgajiem parametriem savā saimniecībā, tā pati var nogādāt graudus ostā.

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu