Latviešulv
Laika ziņas

Graudu elevatori

Ikvienai saimniecībai ir ļoti aktuāla ražas realizācija. Ražas novākšans  laikā graudu iepirkšanai ir divas svarīgas lietas: ātrums un precizitāte. Klients nevar atļauties zaudēt laiku un cer uz ātru un objektīvu labības kvalitātes noteikšanu. Visos “Linas Agro” graudu centru elevatoros varam to nodrošināt. Laboratorijā automatizētie procesi īsā laikā nosaka ražas kvalitāti. Atvesto graudu kvantitatīvie rādītāji automātiski nonāk uzskaites programmā. Tā mēs nepieļaujam iespējamās kļūdas un neprecizitātes. Mūsu graudu pieņemšanas punktos atvestie graudi tiek profesionāli sagatavoti līdz nepieciešamajiem kvalitātes rādītājiem un uzglabāti mūsu apcirkņos, līdz tiek pārdoti ārvalstu pircējiem.

Ja saimniecība pati sagatavo graudus līdz nepieciešamajiem kvalitātes rādītājiem, saimnieks pats savus graudus var nogādāt ostā. Arī ostās esam modernizējuši un automatizējuši graudu pieņemšanas procesu, jo tas ļauj saskaņoti un operatīvi vadīt kravu plūsmas un lauksaimniekiem īsina gaidīšanas laiku rindās.

Pastāvīgi palielinām savu graudu glabātavu tilpumu, pašlaik tas pārsniedz 300 tūkstošus tonnu. Grupas graudu glabāšanas jaudas ostās sasniedz gandrīz 200 tūkstošus tonnu.<

Pārlūkojot www.linasagro.lv, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes nevainojamu darbību.