Jaunas produktu akcijas sadarbībā ar Yara Latvija!

2022 03 16

Jaunas produktu akcijas sadarbībā ar Yara Latvija!

Arī šogad Linas Agro, sadarbībā ar Yara Latvija, saviem klientiem piedāvā 2 akcijas, lai saimniekošana būtu vēl izdevīgāka!

Pērkot Yara produktus vērtīga dāvana no WURTH - tikai Linas Agro klientiem!

Sākot ar martu, un līdz pat 1. septembrim, pērkot pie Linas Agro sekojošus Yara produktus,  - YaraVita Gramitrel, YaraVita Brassitrel Pro, YaraVita Starphos CMZ, YaraVita Coptrac - 500l daudzumā (jebkādā produktu un apjomu kombinācijā) iegūsiet dāvanā Wurth lukturi. Lukturim ir magnēts 2 vietās un āķis, lai to var ērti piestiprināt pie metāla virsmām, remontējot tehniku vai citos sadzīviskos darbos, tam ir vairāki gaismas režīmi/spilgtums, tas ir lādējams ar vada palīdzību un to ir iespējams ielocīt vairākos lenķos uz abām pusēm! Universāla un ļoti vērtīga dāvana ikvienam saimniekam. Akcijas balvu iespējams saņemt 2 veidos: 1) tiklīdz esat iegādājies nepieciešamo produktu apjomu, ziņojiet savam Linas Agro menedžerim, un dāvanu nodosim pēc iespējas ātrāk 2) Akcijas noslēgumā, pēc 1. septembra, apkoposim pārdošanas rādītājus un LA menedžeri sazināsies ar saimniekiem, kas dāvanu ir ieguvuši.

Yara Megalab analīzes arī pie Linas Agro!

Arī šajā pavasarī, sadarbībā ar Yara, turpinām saviem klientiem piedāvāt Yara Megalab pakalpojumu - ātri un operatīvi veikt auga lapu un augsnes analīzes ar gatavām Yara produktu izmantošanas rekomendācijām barības elementu trūkumu novēršanai. Iegādājoties noteiktu daudzumu YaraVita ārpussakņu mēslošanas līdzekļus pie Linas Agro,  BEZ MAKSAS saņem 2 Yara Megalab™ augu lapu analīzes!

Kā tas notiek:

  1. Iegādājies noteiktu daudzumu konkrētus YaraVita produktus un saņem komplektu lapu paraugu pareizai ievākšanai;
  2. Ievāc lapu paraugus savā saimniecībā un nodod tos Linas Agro;
  3. Mēs tālāk nosūtīsim Jūsu lapu paraugus uz laboratoriju Anglijā;
  4. Rezultātus un rekomendācijas iegūsiet 5-7 dienu laikā savā e-pastā! 

Balstoties uz rekomendācijām no laboratorijas, nākamos miglojumus uz lauka varēsiet veikt mērķtiecīgāk un sekmīgāk!

Jautājumu gadījumā sazinieties ar savu menedžeri, ja vēl neesi Linas Agro klients, bet vēlies par tādu kļūt, meklē kontaktus šeit: kontaktinformācija

 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu