Sīkdatņu politika

1. AB Linas Agro Goup savā tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi faili, kas tiek nosūtīti uz jūsu interneta pārlūku un saglabāti jūsu datora cietajā diskā. Sīkdatnes tiek pārsūtītas uz jūsu datoru, kad pirmo reizi apmeklējat vietni, un pēc tam tiek izmantotas jūsu datora identificēšanai, lai atvieglotu piekļuvi šai vietnei un tajā esošajai informācijai. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat šīm sīkdatnēm.

2. Ja nepiekrītat sīkfailu ierakstīšanai savā datorā vai citā termināļa ierīcē, varat mainīt interneta pārlūka iestatījumus, lai atspējotu visus sīkfailus vai arī tos iespējot / atspējot pa vienam. Tomēr, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos gadījumos tas var palēnināt pārlūkošanu, ierobežot dažas vietnes funkcijas vai bloķēt piekļuvi vietnei.

3. Šajā lapā tiek izmantots Google Analytics - Google Analytics rīks, kas apkopo informāciju par jūsu IP adresi, apmeklējuma laiku, ilgumu, apskatītajām iekšējām lapām un ar tām veiktajām darbībām. Sīkdatnes ģenerētā informācija par jūsu darbībām vietnē tiks pārsūtīta un saglabāta Google serveros ASV. Šī informācija tiek izmantota, lai ziņotu par vietnes lietošanas statistiku, personīgi neidentificējot atsevišķus apmeklētājus.

4. Linas Agro Goup AB patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas privātuma politikā, un šādas izmaiņas būs spēkā pēc publicēšanas tīmekļa vietnē.

5. Šīs sīkdatnes regulē Latvijas Republikas likumi.

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu