Uzņēmuma ziņas

Jaunais Linas Agro vadītājs: "Līdera ceļš ir būt tuvāk klientam."
2024 03 13
Jaunais Linas Agro vadītājs: "Līdera ceļš ir būt tuvāk klientam."
Kopš marta Linas Agro, viens no lielākajiem agrobiznesa uzņēmumiem Baltijas valstīs, maina izpilddirektoru. Tomasu Pučki nomaina uzņēmuma finanšu direktors Jonas Bakšys. AB Akola grupā, kam pieder Linas Agro, viņš strādā vairāk nekā 20 gadus.
Vairāk
LA klientu portāla lietošana
2024 03 12
LA klientu portāla lietošana
Linas Agro komanda ir izstrādājusi un atvērusi klientu portālu "Mans Linas Agro", kur ikviens Linas Agro klients var ātri un ērti piekļūt sadarbības datiem un dokumentiem. Portāla mērķis ir vienkāršot klienta piekļuvi svarīgiem dokumentiem, lai mūsu sadarbība kļūtu vēl ātrāka un efektīvāka.
Vairāk
Dokumentu parakstīšana ar elektronisko parakstu
2024 03 05
Dokumentu parakstīšana ar elektronisko parakstu
Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, ar katru gadu būtiski pieaug elektroniski parakstīto dokumentu skaits, mūsu klienti novērtē ērtības, ko sniedz attālināta dokumentu parakstīšana. Bet, ja vēl neesi izmantojis šo iespēju - uzskaitīsim dažas priekšrocības, ko sniedz elektroniskais paraksts.
Vairāk
Gatavojamies pavasarim - semināri lauksaimniekiem par aktuālo nozarē
2024 01 11
Gatavojamies pavasarim - semināri lauksaimniekiem par aktuālo nozarē
Linas Agro komanda aicina lauksaimniekus visā Latvijā apmeklēt kādu no 4  "Gatavojamies pavasarim" semināriem - Kuldīgā, Jēkabniekos,Viļānos un Kocēnos (6,8,14,15.februārī). Semināru laikā Linas Agro produktu grupu vadītāji sniegs ieskatu svarīgākajos jautājumos, kas saistīti ar graudu tirgu, aktualitātēm minerālmēslu tirgū un augu aizsardzības līdzekļu jomā, prezentēsim Linas Agro izmēģinājumu rezultātus, iepazīstināsim ar aktuālo sēklu portfolio, kā arī pievērsīsimies baktēriju un biostimulantu nozīmei augu mēslošanā.  Programmu papildinās arī vieslektori no Dotnuva Baltic, Geoface un Zemnieku Saeimas, lai ieskicētu aktuālo un svarīgo tehnikas, politikas un finanšu jomās. Kafijas un pusdienu pauzēs varēsim diskutēt par Jums svarīgo un aktuālo, atbildēt uz jautājumiem un vērtīgi pavadīt laiku kopā ar nozares profesionāļiem.
Vairāk
AB “Linas Agro Group” dibina jaunu uzņēmumu Latvijā un sāk būvniecības darbus sēklu rūpnīcai Iecavā.
2023 07 31
AB “Linas Agro Group” dibina jaunu uzņēmumu Latvijā un sāk būvniecības darbus sēklu rūpnīcai Iecavā.
AB “Linas Agro Group” šā gada jūnijā, Latvijā, nodibināja uzņēmumu SIA “Dotnuva Seeds” (Lietuvā UAB “Dotnuva Seeds”). Jaundibinātais uzņēmums tika atdalīts no uzņēmuma UAB “Dotnuva Baltic”, tādējādi pilnībā atdalot 2 līdz šim līdzās pastāvējušas darbības jomas – sertificētu sēklu ražošanu un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību.
Vairāk
Lielās LAUKU DIENAS 2023
2023 05 19
Agro ziņas
Lielās LAUKU DIENAS 2023
Linas Agro komanda ielūdz Jūs apmeklēt mūsu Lielās Lauku dienas, kas norisināsies: 2.jūnijā, z/s Bajāri, Siguldas novadā no plkst. 11:00-20:00 Vieta:https://goo.gl/maps/oLmzUxvUykn756PR7 Ar vēl lielāku vērienu kā pērn, esam iesējuši ziemas kviešus, miežus, rudzus, tritikāli kā arī rapšus - lielajās slejās un mazajos izmēģinājumu lauciņos.
Vairāk
Linas Agro Lauka dienas 2023
2023 04 14
Linas Agro Lauka dienas 2023
Linas Agro komanda ielūdz ikvienu lauksaimnieku ierakstīt kalendārā - 26.maiju un 2.jūniju - LINAS AGRO LAUKU DIENAS! Ar vēl lielāku vērienu kā pērn, esam iesējuši ziemas kviešus, miežus, rudzus, tritikāli kā arī rapšus - lielajās slejās un mazajos izmēģinājumu lauciņos. Un jau vasaras iesākumā kopā ar mūsu sadarbības partneriem gaidīsim Jūs izvērtēt AAL un mikroelementu izmēģinājumus, kā arī salīdzināt šķirņu atšķirības. Lauka dienu programmā paredzētas arī dažādas izklaides visai ģimenei. 
Vairāk
Linas Agro Pavasara semināru kopsavilkums
2023 03 13
Linas Agro Pavasara semināru kopsavilkums
Marta sākumā veiksmīgi noslēdzām Linas Agro Pavasara semināru ciklu. Pēc vairāku gadu pārtraukuma, veiksmīgi pulcējām vairāk kā 800 interesentus, lai iepazīstinātu ar būtiskākajām aktualitātēm nozarē.
Vairāk
PAVASARA SEMINĀRI LAUKSAIMNIEKIEM
2023 01 16
PAVASARA SEMINĀRI LAUKSAIMNIEKIEM
Linas Agro komanda aicina lauksaimniekus visā Latvijā uz kādu no 4 Pavasara semināriem. Semināru laikā sniegsim ieskatu svarīgākajos jautājumos, kas saistīti ar graudu tirgu, minerālmēslu tirgu, jaunumiem mikroelementu un augu aizsardzības līdzekļu jomā, ieskatīsimies sertificētu sēklu ražošanas procesā, uzzināsim svarīgāko informāciju par atbalsta maksājumiem no 2023.gada, kā arī iepazīstināsim ar digitālās lauksaimniecības pārvaldības sistēmu GEOFACE.
Vairāk
Linas Agro 2022. gads
2022 12 30
Linas Agro 2022. gads
2022. gads ir bijis pārmaiņām bagāts, SIA “Linas Agro” vēsturē spilgti iezīmējas apvienošanās ar SIA “KG Latvija” augkopības biznesa daļu, visa gada garumā gan mēs, gan partneri un lauksaimnieki saskārās ar izaicinājumiem saistībā ar lauksaimniecības produkcijas pieejamību dažādu ģeopolitikas notikumu ietekmē, kā arī Linas Agro šogad aktīvi strādāja, lai pilnveidotu savu darbību digitālajā vidē.
Vairāk
Linas Agro plāno būvēt jaunu sēklu ražotni
2022 12 19
Linas Agro plāno būvēt jaunu sēklu ražotni
LINAS AGRO GROUP koncerns sēklu ražošanas biznesā piedzīvos būtiskas pārmaiņas: sēklu ražošanas procesu nodrošinās jauns uzņēmums "Dotnuva Seeds", un ražošana tiks paplašināta,būvējot jaunu rūpnīcu Latvijā. Sēklu ražošana un izplatīšana joprojām būs viena no galvenajām biznesa prioritātēm, jo ​​izaugsmes potenciāls ir ļoti augsts. UAB "Dotnuva Baltic", kas ietilpst "Linas Agro Group" sastāvā un aizņem lielāko daļu no sertificētu sēklu tirgus Lietuvā, kā arī ir viena no lielākajām sēklu sagatavošanas rūpnīcām Baltijas valstīs. Esam priecīgi paziņot,ka 2024.gadā plānots uzsākt jaunas sēklu sagatavošanas rūpnīcas celtniecību Latvijā, Iecavā. 2023.gadā plānots reģistrēt atsevišķu jaunu uzņēmumu UAB "Dotnuva Seeds", kas turpinās orientēties uz sēklu sortimenta attīstību, šķirņu atlasi, kvalitātes nodrošināšanu un ražošanas jaudas palielināšanu.
Vairāk
Linas Agro apvienojas ar KG Latvija
2022 11 03
Linas Agro apvienojas ar KG Latvija
Informējam, ka ar SIA “Linas Agro” un SIA “KG Latvija” 2022.gada 28.oktobra Dalībnieku lēmumu (izmaiņas LR Uzņēmumu reģistrā reģistrētas 02.11.2022.) tika palielināts SIA “Linas Agro” pamatkapitāls, SIA “KG Latvija” veicot mantisko ieguldījumu SIA “Linas Agro”, kā rezultātā SIA “Linas Agro” pārņēmusi SIA “KG Latvija” augkopības biznesa daļu, tai skaitā – īpašumus, saistības, tiesības, pienākumus un darbiniekus. Turpmāk zem  Linas Agro zīmola, turpināsim augu aizsardzības līdzekļu, mikroelementu, mēslošanas līdzekļu un sēklu tirdzniecību, kā arī graudu un rapša sēklu iepirkšanu un pirmapstrādi. Savukārt, KG Latvija turpmāk koncentrēsies dzīvnieku barības un barības sastāvdaļu ražošanai un tirdzniecībai. Attiecīgi šie darījumi un ar tiem saistītie maksājumi kā arī citi jautājumi adresējami SIA KG Latvija.
Vairāk
JAUNUMS! Digitāla lauksaimniecības pārvaldības sistēma GEOFACE
2022 07 13
JAUNUMS! Digitāla lauksaimniecības pārvaldības sistēma GEOFACE
Geoface ir digitāla lauksaimniecības pārvaldības sistēma un risinājumi, kas paredzēti lauksaimniekiem, lauksaimniecības uzņēmumiem un to agronomiem. Tā nodrošina vienkāršu un efektīvu saimniecības pārvaldīšanu un uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanu.
Vairāk
Linas Agro ielūdz uz Lauku dienu!
2022 05 23
Linas Agro ielūdz uz Lauku dienu!
Jau 1.jūnijā SIA "Linas Agro" kopā ar sadarbības partneriem -  Adama, Agronutrition, BASF, Bayer, Corteva, Nordisk Alkali, Nufarm, Yara, Vitera un Geoface, AgroBroker - gaidīs ikvienu interesentu uz Lauka dienām! 
Vairāk
Linas Agro atklāj internetveikalu!
2022 05 11
Linas Agro atklāj internetveikalu!
Linas Agro paplašina savu darbību digitālajā vidē un no šī gada 11.maija sāk darboties Linas Agro interneta veikals (E-VEIKALS). Interneta veikals pieejams ikvienam lauksaimniekam, mājas vai dārza īpašniekam, gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, kas vēlas attālināti iegādāties zālāja sēklas, zāliena sēklas, mikroelementus, sēklas augsnes ielabošanai.
Vairāk
Linas Agro izstrādājis klientu portālu "Mans Linas Agro"
2022 03 25
Linas Agro izstrādājis klientu portālu "Mans Linas Agro"
Linas Agro komanda ir izstrādājusi un atvērusi klientu portālu, kur turpmāk ikvienam Linas Agro klientam būs iespēja ātri un ērti piekļūt sadarbības datiem un dokumentiem. Jau šobrīd portālā pieejama plaša informācija gan par aktuālajiem, gan iepriekšējo sezonu ražas līgumiem, piegādēm, kvalitātes parametriem, kā arī informācija par rēķiniem. 
Vairāk

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu