Mirador 250 SC + Poleposition 300 EC maisījums

2022 05 11

Mirador 250 SC  + Poleposition 300 EC maisījums

Plaša spektra, ātras iedarbības sistēmas fungicīds lietošanai graudaugos un rapsī.
Priekšrocības:

  • 2 dažādas iedarbības fungicīdi.
  • Ļoti efektīvs graudaugos pret: septoriozi, stiebra pamatnes un sakņu puvēm, rūsu, dzeltenplankumainību, rinhosporiozi un miltrasu.
  • Ļoti efektīvs rapsī pret: balto puvi (Sclerotinia sclerotiorum), sausplankumainību (Alternaria brassicae).
  • Aizsargā augus no patogēniem 3 – 4 nedēļas.
  • Spēcīga ārstējoša un aizsargājoša iedarbība.

POLEPOSITION 300 EC ierobežo infekciju jau tās sākumā, piemīt spēcīga ārstējoša un aizsargājoša iedarbība. Protiokonazols – plaša spektra sistēmas iedarbības, tas izplatās visās auga daļās vienmērīgi. Tas viens no spēcīgākajiem triazolu ķīmiskās grupas fungicīdiem. Protiokonazols aptur sēnīšu patogēnu šūnu sieniņu un konīdiju veidošanos, tam piemīt ārstējoša un aizsargājoša iedarbība. Ļoti efektīvs pret izplatītākajām graudaugu un rapšu slimībām. MIRADOR 250SC ierobežo infekcijas jau no sākuma, nodrošina efektīvu ilgtermiņa aizsardzību pret sēnīšu slimībām.Azoksistrobīns akumulējas lapas vaska kārtā un pārvietojas pa starpšūnu telpu līdz sasniedz lapas otru pusi. Strobilurīns ilgāk saglabā auga lapu zaļumu, aiztur augu novecošanas procesus, stimulē hlorofila veidošanos, kā rezultātā barības vielas uzkrājas augā ilgāku laiku, tādēļ nodrošina ilgāku laiku ražas veidošanai.

MIRADOR 250 SC un POLEPOSITION 300 EC maisījums ir spēcīgs patogēnu ierobežošanā visos to attīstības posmos. Fungicīdu darbības laikā esošās infekcijas tiek ātri un efektīvi ierobežotas, kā arī aizsargā pret jaunu infekciju izplatību. Abi fungicīdi uzlabo viens otra efektivitāti pret galvenajām graudaugu un rapšu slimībām. 
 

Slimību ierobežošanas efektivitāte graudaugos

Slimību ierobežošanas efektivitāte rapsī

Iegādājies produktus, sazinoties ar Linas Agro menedžeriem/agronomiem: kontakti


Informācija ir sagatavota atbildīgi, bet to nevajadzētu pieņemt kā ADAMAS un Linas Agro garantiju. Pesticīdu efektivitāte ir atkarīga no laika, metodes, klimatiskajiem apstākļiem un citiem lietošanas faktoriem.Pirms produktu lietošanas izlasiet lietošanas instrukciju. Lietojiet augu aizsardzības līdzekļus atbilstoši drošības prasībām.
 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu