JAUNUMS! Digitāla lauksaimniecības pārvaldības sistēma GEOFACE

2022 07 13

JAUNUMS! Digitāla lauksaimniecības pārvaldības sistēma GEOFACE

Geoface ir digitāla lauksaimniecības pārvaldības sistēma un risinājumi, kas paredzēti lauksaimniekiem, lauksaimniecības uzņēmumiem un to agronomiem. Tā nodrošina vienkāršu un efektīvu saimniecības pārvaldīšanu un uz datiem balstītu lēmumu pieņemšanu. Sistēma ir pielāgojama katrai saimniecībai individuāli. 
Ikdienā ne vienmēr ir laiks apsekot visus savus laukus. Geoface sniedz iespēju attālināti uzraudzīt savu sējumu stāvokli, novērtēt problemātiskās vietas uz lauka, plānot mēslošanu un smidzināšanu, tādējādi efektīvāk veikt savus ikdienas darbus. 
Geoface izstrādātais algoritms nodrošina atbalstu agronomijā. Dažu minūšu laikā iespējams izveidot detalizētas mainīgā slāpekļa mēslojuma devas kartes. Tas ietaupa mēslošanas līdzekļus un samazina izmaksas, vienlaikus saudzējot arī dabu.
Geoface sistēma ir izstrādāta tieši Latvijas saimniecībām. Tā ir latviešu valodā, lietotāju atbalsta dienests pieejams Latvijā, kā arī ir iekļauti Latvijā reģistrētie augu aizsardzības līdzekļi un rekomendētās devas.
Mēs nepārtraukti attīstām un pilnveidojam sistēmu. Šobrīd strādājam pie vairākiem jauniem agronomiskiem risinājumiem un viens no tiem būs digitālās meliorācijas kartes, kas drīzumā tiks integrētas sistēmā un būs pieejamas ikvienam lietotājam. 
Mūsu mērķis ir sniegt iespēju ikvienai Latvijas saimniecībai saimniekot efektīvi, plānot ilgtermiņā un izmantot precīzās tehnoloģijas, ko Geoface jau šobrīd sniedz bez maksas.

Ja vēlies ieviest šo savā ikdienas darbā vai noskaidrot vairāk, dodies uz www.geoface.com vai arī sazinies ar GEOFACE Latvija vadītāju Guntaru Kavosu (e-pasts) (telefons).


 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu