Linas Agro apvienojas ar KG Latvija

2022 11 03

Linas Agro apvienojas ar KG Latvija

Cienījamie klienti un sadarbības partneri, 

informējam, ka ar SIA “Linas Agro” un SIA “KG Latvija” 2022.gada 28.oktobra Dalībnieku lēmumu (izmaiņas LR Uzņēmumu reģistrā reģistrētas 02.11.2022.) tika palielināts SIA “Linas Agro” pamatkapitāls, SIA “KG Latvija” veicot mantisko ieguldījumu SIA “Linas Agro”, kā rezultātā SIA “Linas Agro” pārņēmusi SIA “KG Latvija” augkopības biznesa daļu, tai skaitā – īpašumus, saistības, tiesības, pienākumus un darbiniekus. Turpmāk zem  Linas Agro zīmola, turpināsim augu aizsardzības līdzekļu, mikroelementu, mēslošanas līdzekļu un sēklu tirdzniecību, kā arī graudu un rapša sēklu iepirkšanu un pirmapstrādi. Savukārt, KG Latvija turpmāk koncentrēsies dzīvnieku barības un barības sastāvdaļu ražošanai un tirdzniecībai. Attiecīgi šie darījumi un ar tiem saistītie maksājumi kā arī citi jautājumi adresējami SIA KG Latvija.

Gaidāmās izmaiņas un jaunumi

•    Saistības. Visi nepabeigtie darījumi, tai skaitā maksājumu saistības, ar SIA “KG Latvija” automātiski pāriet uz SIA “Linas Agro” saglabājot visus nosacījumus un termiņus. Esošie līgumi vai citi dokumenti netiks laboti, bet jaunie darījumi un no tiem izrietošie dokumenti tiks slēgti  SIA “Linas Agro” vārdā.  
•    Maksājumi. Sākot ar 29.oktobri aicinām savas neizpildītās saistības pret SIA “KG Latvija” segt, veicot maksājumus uz kādu no SIA “Linas Agro” norēķinu kontiem: AS Swedbank, LV53HABA0551007915427 vai AS SEB banka, LV55UNLA0050002708780. Jautājumus par maksājumiem un neizpildītām saistībām, lūdzam adresēt: finance.lv@linasagro.lv 
•    Tuvāk Tev. SIA “Linas Agro” pārņem esošo SIA “KG Latvija” noliktavu Vidzemē: “Rūjas”, Augšlīgatne, Līgatnes novads. Tādējādi paplašināsim SIA “Linas Agro” noliktavu pārklājumu, kas ļaus turpmāk nodrošināt vēl ātrāku un ērtāku preču saņemšanu mūsu klientiem. Mazumtirdzniecības veikali paliek SIA “KG Latvija” pārziņā un to sortiments būs piemērots nelielām saimniecībām vai individuāliem pircējiem.
•    Komanda. Būtiski palielinās mūsu tirdzniecības komanda. Jūsu reģionālie menedžeri arī turpmāk būs tie paši. Viņu galvenais uzdevums paliek nemainīgs - atrast atbilstošākos un izdevīgākos risinājumus mūsu sadarbībai. Viņi arī atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem saistībā ar izmaiņām abu uzņēmumu darbībā.
•    Noderīga informācija. Visu svarīgāko informāciju – par SIA “Linas Agro” darbību, jaunumiem, produktiem, pakalpojumiem, kā arī nozares tendencēm un ziņām – varat atrast mājaslapā (www.linasagro.lv) un sociālo tīklu kontos (Facebook, Instagram, Youtube).
•    Digitāli. Lai būtu ērtāk sasniedzami saviem klientiem, SIA “Linas Agro” šogad ir izstrādājis arī klientu apkalpošanas portālu mans.linasagro.lv un e-veikalu linasagro.lv/e-veikals.

Mūsu prioritāte arī turpmāk ir nodrošināt savus pakalpojumus augstā kvalitātē, nodrošinot ātru un ērtu klientu apkalpošanas servisu, plašu un kvalitatīvu produktu klāstu un profesionālas konsultācijas no zinošiem speciālistiem. Paldies, ka esat kopā ar mums.

Linas Agro – Jūsu uzticamais partneris lauksaimniecībā!

SIA “Linas Agro”
Valdes priekšsēdētājs Martin Ingemann Jensen


 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu