Linas Agro atklāj internetveikalu!

2022 05 11

Linas Agro atklāj internetveikalu!

Linas Agro paplašina savu darbību digitālajā vidē un no šī gada 11.maija sāk darboties Linas Agro interneta veikals (E-VEIKALS). Interneta veikals pieejams ikvienam lauksaimniekam, mājas vai dārza īpašniekam, gan jaunajiem, gan esošajiem klientiem, kas vēlas attālināti iegādāties sekojošas preces:
•    Zālāja sēklas;
•    Zāliena sēklas;
•    Mikroelementus;
•    Sēklas augsnes ielabošanai.
Preces pieejamas dažādos apjomos un turpmāk, sekojot līdzi pircēju vēlmēm,  preču sortiments tiks papildināts. Piedāvājumā esošie produkti no tādiem zīmoliem kā: Dotnuva Seeds, DLF, VAN IPEREN, AgroNutrition, GreenOK.

Internetveikals ir ērts risinājums, kā pasūtīt un saņemt sev interesējošas, augstas kvalitātes preces neizejot no mājas. Internetveikalā par pirkumu iespējams norēķināties ar norēķinu karti un/vai izmantojot internetbanku (Swedbank, Luminor, Citadele, SEB). Savu preci būs iespējams saņemt ar Venipak kurjera piegādi uz mājām vai izņemt sev tuvākajā DPD paku skapī visā Latvijā.
Ieskaties un veic pasūtījumu jau šodien: www.linasagro.lv


SIA „Linas Agro“ – viens no Latvijā vadošajiem sertificētas sēklas, mēslojuma un augu aizsardzības līdzekļu piegādātājiem un graudu eksportētājiem. 


 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu