Linas Agro izstrādājis klientu portālu "Mans Linas Agro"

2022 03 25

Linas Agro izstrādājis klientu portālu "Mans Linas Agro"

Ar prieku paziņojam, ka Linas Agro komanda ir izstrādājusi un atvērusi klientu portālu "Mans Linas Agro", kur turpmāk ikvienam Linas Agro klientam būs iespēja ātri un ērti piekļūt sadarbības datiem un dokumentiem. Jau šobrīd portālā pieejama plaša informācija gan par aktuālajiem, gan par iepriekšējo sezonu ražas līgumiem, piegādēm un kvalitātes parametriem. Visus datus ērti var eksportēt uz MS Excel un analizēt pēc saviem ieskatiem. Tāpat ir pieejama gan pirkšanas, gan pārdošanas rēķinu informācija un to apmaksas statuss.Trūkstošos rēķinus iespējams lejupielādēt savos datoros.

Portāla mērķis ir vienkāršot klienta piekļuvi svarīgiem dokumentiem, lai mūsu sadarbība kļūtu vēl ātrāka un efektīvāka. Portāla izstrāde turpinās un mums padomā ir daudz ideju, kā to padarīt vēl ērtāku un noderīgāku.

Lai izveidotu savu profilu portālā un piekļūtu informācijai, tuvākajā laikā visi aktīvie klienti saņems uz epastu ielūgumu pievienoties "Mans Linas Agro". Ja nevēlaties gaidīt, un vēlaties sākt izmantot portālu uzreiz, sazinieties ar savu pārdošanas menedžeri vai uzrakstiet mums ziņu uz info.ssp@linasagro.lv.  

Piekļuve portālam iespējama, meklētājā ievadot mans.linasagro.lv vai Linas Agro mājas lapas augšējā izvēlnes joslā poga "Mans Linas Agro".

 

 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu