Fertigofol Ultra – barības vielu aktivētājs no “Agronutrition”

2021 09 20

Fertigofol Ultra – barības vielu aktivētājs no “Agronutrition”

Fertigofol Ultra – šķidrais mikroelementu mēslošanas līdzeklis

Mainīgie klimata apstākļi (aukstums, sausums, mitrums), un to ietekmē radītais stress augiem, noved pie ražas potenciāla samazināšanās. Ir būtiski palīdzēt augu stiprināt, un stimulēt tā augšanu, sākuma attīstības fāzē (sakņu un lapu attīstība). Fertigofol Ultra ir barības vielu aktivētājs, augšanas stimulētājs, kas aktivizē auga vielmaiņu, tādējādi palielinot auga spējas uzņemt barības vielas caur sakņu sistēmu. Tā unikālā tehnoloģija (NPK-TE-AA) stimulē un aktivizē auga augšanu un sakņu sistēmas attīstību. Pamatojoties uz Agronutrition pētījumiem augu fizioloģijā, Fertigofol Ultra sastāvs atveido veselīga auga dabīgo barības vielu sulu sastāvu.

Fertigofol Ultra sastāvā:

  • slāpeklis (N): 100 g/l
  • fosfors (P 0 ): 36 g/l
  • kālijs (K O): 85 g/l
  • magnijs (MgO): 1.3g/l
  • sērs (SO ): 1 g/l
  • mikroelementi: B 0,5 g/l, Cu 0.14 g/l, Fe 0.25 g/l, Mn 0.5 g/l, Mo 0.05 g/l, Zn 0.4
  • satur aminoskābes

Fertigofol Ultra augā atveido “sūkņa efektu” – rada īslaicīgu barības elementu koncentrācijas palielināšanu makroelementos un mikroelementos, kas palīdz augam restartēties (skat.attēlu).

Lietošana. Auga mēslošana ar Fertigofol Ultra notiek caur lapām. Lietošanas apjoms 5l/ha (uz 100l ūdens). Lai sasniegtu vislabāko rezultātu, lietojiet pietiekamu ūdens daudzumu, lai iegūtu augu vienmērīgu pārklājumu līdz pat noteces vietai. Izvairieties no smidzināšanas ļoti spēcīgā saules gaismā un/vai ļoti augstā temperatūrā. Ja iespējams, lietojiet vakarā vai agri no rīta, it īpaši, ja dienas laikā temperatūra pārsniedz 28 °C. Ļoti jaunas lapas un augi stresa apstākļos var būt jūtīgāki pret apdegumiem. Šādos apstākļos jāpiemēro mazākas devas un attiecīgi jāsamazina lietošanas intervāls.  Lai uzzinātu par ieteicamajām devām un lietošanas laikiem atsevišķiem augiem, skatiet Kultūraugu apstrādes norādījumus zemāk tabulā.

Kultūraugi

Lietošanas laiks

Graudaugi

No cerošanas līdz stiebrošanai, no pēdējās lapas parādīšanās līdz vārpošanas sākumam

Pākšaugi

5-10 cm- ziedēšanas sākums- pāksteņu attīstīšanas sākums

Kartupeļi

3-4 apstrādes no bumbuļu veidošanās sākuma katras 14 dienas

Kukurūza

1-2 apstrādes līdz ar 4-6 lapu parādīšanos un pēc 10-15 dienām, ja nepieciešams

Eļļas augi, cukurbietes

1-2 apstrādes pēc izdīgšanas, turpmāk pēc nepieciešamības  labi attīstītām lapām

Dārzeņi: tomāti, gurķi, pipari

2 apstrādes katras 10-15 dienas līdz ar augļu parādīšanos

Vīnogas

2-3 apstrādes līdz ar atsevišķu ķekaru veidošanos, ziedēšanas sākumu un pirms ķekaru nogatavošanās, turpmāk katras 10-14 dienas pēc nepieciešamības

Augļu koku lapotnes

4 apstrādes no ziedlapu nobiršanas katras 14 dienas

Ziedi un citi dekoratīvie augi

1 apstrāde pirms ziedēšanas un 4 apstrādes no ziedlapu/ nobiršanas katras 14 dienas

Ogas

1-2 apstrādes labi attīstītām lapām

Fertigofol Ultra ir piemērots lietošanai gan rudens, gan pavasara sezonā. Pētījuma rezultāti ir parādījuši, ka no 158 izmēģinājumiem 135 gadījumos ražas apjoma pieaugums, lietojot Fertigofol Ultra, ir 5.2%. (Fotogrāfijās augi, kuriem lietots Fertigofol Ultra, atzīmēti ar balto lapiņu).

Vairāk par produktu uzzini, sazinoties ar SIA "Linas Agro" pārdošanas menedžeriem. Kontakti pieejami šeit: Kontaktinformācija


Uzņēmums AgroNutrition (Francija) jau 45 gadus izstrādā un ražo dažādus augu uztura un biostimulējošus produktus, lauksaimniecības nozarei, kas paredzēti augu nodrošināšanai ar visām uzturvielām no sējas līdz ražas novākšanas laikam. SIA “Linas Agro” ir vienīgais AgroNutrition produkcijas izplatītājs Latvijā.

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu