Jaunais produktu sortiments augstvērtīgas lopbarības sagatavošanai

2023 11 23

Jaunais produktu sortiments augstvērtīgas lopbarības sagatavošanai

Piedāvājam iepazīties ar Linas Agro sortimentā esošajām sēklām, rulonu ietinamajām plēvēm un tīkliem - augstvērtīgas lopbarības sagatavošanai 2024.gada darba cēlienam.

Šogad saviem klientiem piedāvāsim 2 jaunas kukurūzas šķirnes, viens no tiem ir kukurūzu sēklu maisījums, kā arī turpinām piedāvāt augstas kvalitātes zālāju maisījumu sēklas.

Kukurūzas sēklas:

Zālāju maisījumi:

Dotnuva 1:

40 % daudzgadīgā airene
40 % daudzgadīgā airene
10 % timotiņš
10 % baltais āboliņš

Maisījums piemērots skābsiena / skābbarības sagatavošanai, ganību ierīkošanai. Ļoti labu rezultātu dod, ja to izmanto esoša zelmeņa piesēšanā, jo pamatu veido ziemcietīgās, daudzgadīgās airenes šķirnes, kuras kopā ar balto āboliņu un timotiņu ātri izveido kvalitatīvu, ražīgu zelmeni. Pēc noganīšanas, appļaušanas svarīgi lietot virsmēslojumu, lai airenes dotu visaugstākās kvalitātes barību.

Dotnuva 2

25 % daudzgadīgā airene
20 % pļavas auzene
20 % timotiņš
20 % auzeņairene
10 % baltais āboliņš
5 % pļavas skarene

Maisījums piemērots kombinētai izmantošanai – lopbarības sagatavošanai, jo pamatu veido ražīgās airenes un timotiņš,kas dos lielu zaļo masu. Ganību izturību nodrošinās baltais āboliņš kombinācijā ar pļavas skareni un auzeni. Vislabāko ražu iegūs augsnēs ar normālu mitruma nodrošinājumu.

Dotnuva 21

20 % daudzgadīgā airene
20 % pļavas auzene
20 % timotiņš
15 % auzeņairene
10 % baltais āboliņš
10 % sarkanais āboliņš
5 % pļavas skarene

Maisījums piemērots kombinētai izmantošanai - lopbarības sagatavošanai un ganību ierīkošanai. Ļoti laba stiebrzāļu un tauriņziežu attiecība, kas nodrošina kvalitatīvas barības veidošanos. Plašs botāniskais sastāvs, kas nodrošina maisījuma piemērotību laukiem ar mainīgu granulometrisko sastāvu.

Dotnuva 24

28 % daudzgadīgā airene
25 % daudzgadīgā airene
13 % timotiņš
10 % pļavas auzene
10 % baltais āboliņš
7 % baltais āboliņš
7 % pļavas skarene

Maisījums augstražīgu, intensīvu ganību ierīkošanai. Pamatu veido airenes un baltais āboliņš, kas kopā ar pļavas skareni nodrošina izturīgas velēnas veidošanos. Sastāvs veidots tā, lai zaļā masa vienmērīgi izkārtojas visos stāvos – arī āboliņš ir divu veidu. Viens no tiem – smalklapu, tas veido dzinumus līdz 50 cm, nodrošinot papildus velēnas izturību. Var izmantot arī skābbarības gatavošanai, jo veidojas liela zaļā masa. Neiesakām izmantot siena gatavošanai, jo airenes maisījumā ir 50 % – tās sienā žūst ilgāk, vaskotā kātiņa dēļ.

Pjovimui 1

30 % sarkanais āboliņš
25 % auzeņairene
25 % auzeņairene
20 % daudzgadīgā airene

Maisījums skābsiena / skābbarības gatavošanai. Pateicoties daudzgadīgās airenes un auzeņairenes labajām ataugšanas spējām nodrošina vismaz 3 pļāvumus sezonā. Sarkanais āboliņš nodrošina gan lielu zaļās masas izveidi, gan kvalitatīvu barību. Vislabāko ražu dos smilšmāla augsnēs ar normālu mitruma nodrošinājumu.

Pjovimui 2

30 % sarkanais āboliņš
20 % auzeņairene
20 % pļavas auzene
15 % daudzgadīgā airene
15 % timotiņš

Maisījums ražīgu pļaušanas platību ierīkošanai. Plašs botāniskais sastāvs ar āboliņu un stiebrzālēm, kas nodrošina gan lielas zaļās masas veidošanos, gan kvalitāti pļāvumiem.

Durpe 1

25 % niedru auzene
20 % pļavas auzene
20 % sarkanā auzene
20 % timotiņš
15 % baltais āboliņš

Maisījums veidots sausākām kūdrainēm un paredzēts kombinētai izmantošanai.Sastāvā ir sugas, kuras aug sausās, vieglās augsnēs ar pH 5.5, kāds raksturīgs kūdrainēm. Neiesakām sēt kūdrainās platībās, kuras pavasaros vai lietus periodos ilgstoši (ilgāk par 10 dienām) applūst, jo baltais āboliņš, kas dod labu barības vērtību tādās vietās ātri pazudīs no zelmeņa.

Durpe 2 

30 % auzeņairene
25 % bastarda āboliņš
25 % niedru auzene
20 % timotiņš

Maisījums skābsiena / skābbarības gatavošanai. Piemērots kūdras augsnēm ar palielinātu mitruma daudzumu. Pamatu veido četras izturīgas augu sugas, kuras papildinot viena otru dod lielu zaļās masas daudzumu, kā arī labu kvalitāti un sagremojamību. Pacieš applūšanu pavasarī līdz divām nedēļām.

Plašāka informācija par sēklu piedāvājumu pie Linas Agro pārdošanas komandas un vasarāju sēklu katalogā: KATALOGS VASARĀJI

Skābbarības rulonu ietinamā plēve

Pasaules klases zīmols RANI - viens no vadošajiem skābbarības plēvju ražotājiem. Piedāvā plēvi, kura ir piemērota mūsu klimatiskajiem apstākļiem, lai sagatavotu augstvērtīgu lopbarību.  Plēve ir izturīga, elastīga (ražota ar pūsto metodi) - stiepjot gan garumā, gan platumā. Augsta noturība pret UV staru ietekmi. Gatavošanas procesā rūpnīcā ievēro stingru kvalitātes kontroli, tostarp laboratorijas analīzes ražošanas procesā un lauku pārbaudes. Ražošanas procesā pievienota līmviela, nodrošina plēves salipšanu barības gatavošanas procesā. (Izgatavota Somijā)

Rani Wrap:
•    Izmēri: 750 mm x 0.025mikroni x 1500 mm
•    Serdene – plastmasas - mitrā laikā nesamirkst 
•    Krāsa: balta, zaļa, melna

 

Skābbarības ruļļu ietinamais tīkls 

JUTA (Čehija)

Barības rituļi tiek pārklāti simetriski pilnībā no vienas malas līdz otrai, kas nodrošina rituļu lielāku izturību tos kraujot un transportējot. Piemērots sevišķi ātrai ietīšanai, ar UV stabilizāciju. Vienā malā zaļa svītra, otrā sarkana, pēdējie 50 metri iezīmēti ar sarkanu svītru tīkla vidū.

Izmēri: 
•    125 cm x 3600 m 
•    123 cm x 3600 m 
 

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu