Latviešulv
Laika ziņas

Graudu iepirkšana

Lauksaimnieka darba rezultātu nosaka nobriedusī raža, kas tika lolota visu sezonu. Tādējādi graudu pārdošana kļūst par gandrīz svarīgāko augkopības uzņēmējdarbības procesu, kas raksturo saimniecības peļņu. 

Trīsdesmit gadus darbojoties pasaules tirgū, esam guvuši nozīmīgu pieredzi klientu konsultēšanā par graudu cenu svārstībām un uzņēmējdarbības riskiem. Esam labi pazīstami starptautiskajā graudu tirgū un pastāvīgi meklējam jaunus graudu realizācijas virzienus un iespējas.

No laukiem ievākto ražu ‒ pārtikas un lopbarības kviešus, rapsi, miežus, zirņus un pupas, rudzus, kviešu un rudzu mistru ‒ klienti atved uz mūsu graudu centriem un partneru elevatoriem. Tur graudi tiek sagatavoti līdz atbilstošai kvalitātei un kuģos nogādāti starptautiskajos tirdzniecības ūdeņos.

“Linas Agro” grupa pārvalda savu 13 modernu graudu glabātavu tīklu, proti, desmit graudu glabātavas Lietuvā un trīs Latvijā. Sadarbojamies arī ar partneru elevatoriem, tādēļ ģeogrāfiskā izvietojuma dēļ lauksaimniekiem ir ērti piegādāt labību jebkurā valsts reģionā. 

Lielu uzmanību pievēršam bioloģiskās saimniecībās izaudzētai lauksaimniecības produkcijas iepirkšanai. Šajā jomā specializējas “Linas Agro” Bioloģisko graudu iepirkšanas nodaļa. 

Pārlūkojot www.linasagro.lv, jūs piekrītat, ka mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu vietnes nevainojamu darbību.