Graudu iepirkšana

Labības iepirkšana
Zemnieka darba rezultātu mēra ar ražu, kuru viņš kultivē un nogatavina visas sezonas garumā. Tādējādi graudu tirdzniecība kļūst par, iespējams, vissvarīgāko kultūraugu biznesa procesu, kas nosaka saimniecības rentabilitāti.

Trīs gadu desmitus strādājot pasaules graudu tirgū, mums ir ievērojama pieredze, konsultējot klientu par graudu cenu svārstībām un iespējamajiem biznesa draudiem. Mēs esam labi pazīstami gan vietējā, gan starptautiskajā graudu tirdzniecības tirgū, un nemitīgi meklējam jaunus Lietuvas un Latvijas graudu pārdošanas virzienus un iespējas.

No laukiem novākto ražu - pārtikas un lopbarības kviešus, rapsi, miežus, zirņus un pupas, rudzus, tritikāli, auzas un kukurūzu - klienti piegādā mūsu graudu centriem un partneriem. Tur graudi tiek sagatavoti pēc nepieciešamajiem kvalitātes parametriem un ar kuģi tiek nogādāti starptautiskās tirdzniecības ūdeņos. Mums ir motivēta profesionāļu komanda, kas ir atbildīga par pareizu graudu kvalitātes sagatavošanu eksporta tirgiem, tāpēc mēs pastāvīgi cenšamies panākt, lai Lietuvas un Latvijas graudi būtu pieprasīti un konkurētspējīgi milzīgajā graudu patērētāju un audzētāju pasaulē. Mēs cenšamies saglabāt graudu augsto kvalitāti, tāpēc mums ir starptautiskajai tirdzniecībai nepieciešamie GMP +, GTP, ISCC sertifikāti, kā arī mēs esam GAFTA tirdzniecības asociācijas biedri, kas uzliek mums pienākumu ievērot ārkārtīgi stingras prasības.

"Linas Agro" grupa pārvalda savu 13 moderno graudu krātuvju tīklu, kurā ietilpst 10 graudu krātuves Lietuvā un 3 Latvijā. Mēs strādājam arī ar partneriem, tāpēc ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ lauksaimniekiem ir ērti piegādāt ražu jebkurā valsts reģionā, un tiem, kuriem nav iespējas piegādāt ražu ar savu transportu, mēs esam gatavi piedāvāt uzņēmuma transportu. Mēs esam sociāli atbildīgs uzņēmums, tāpēc cenšamies graudus no savām novietnēm uz ostu pārvadāt pa dzelzceļu. CO2 izmešu samazināšana ir mūsu prioritāte, kas sakrīt ar Eiropas Savienības zaļo kursu.

Lielu uzmanību mēs pievēršam bioloģiskajās saimniecībās audzētu augu lauksaimniecības produktu iegādei. Šajā jomā specializējas AB "Linas Agro" bioloģisko graudu tirdzniecības nodaļa.

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu