Vasara Gruzijā kopā ar Syngenta, Yara un Linas Agro!

2023 11 06

Vasara Gruzijā kopā ar Syngenta, Yara un Linas Agro!

Gatavojies jaunajai sezonai kopā ar Syngenta,Yara un Linas Agro! Iegādājies pie Linas Agro Syngenta augu aizsardzības līdzekļus* un mikroelementus no Yara*, un jau nākamajā vasarā dodies ceļojumā uz ainavisko un krāšņo Gruziju lieliskā lauksaimnieku kompānijā!

Akcijas noteikumi

Akcijas laiks: 01.11.2023-01.05.2024 (vai kamēr tiek aizpildītas akcijā paredzētās 30 ceļojuma vietas).

*Akcijas produkti: Syngenta (Elatus Era, Moddus 250EC, Moddus Start, Avoxa), Yara (Kombiphos, Gramitrel, Brassitrel Pro, Brassitrel BIO)

Akcijas uzdevums: Iegādājies 600l ar Syngenta akcijas produktiem jebkādā kombinācijā + 400l ar Yara akcijas produktiem jebkādā kombinācijā - un iegūsti 1 vietu ceļojumā uz Gruziju!

Ceļojums: brauciens tiks organizēts 2024.gada jūnijā. Dalības līdzmaksājums no saimniecības 100 eur. Braucienā kompāniju lauksaimniekiem sastādīs arī Syngenta, Yara un Linas Agro pārstāvji. Ja kāds no lauksaimniekiem, kas ir kvalificējies braucienam, no tā atsakās vieta ceļojumā tiek piedāvāta nākamajam klientam sarakstā. Klienti tiek rindoti prioritārā secībā - kurš ātrāk sasniedz akcijas uzdevumu.

Akcijas rezultātus apkopos 2024.g.aprīlī-maijā (Linas Agro pārstāvji), klienti tiks informēti personīgi par iegūto iespēju piedalīties braucienā.


Akcijas produktu apraksti

 

  • Augu aizsardzības līdzekļi

Elatus Era - Sistēmas iedarbības fungicīds slimību ierobežošanai ziemas kviešu, vasaras kviešu, ziemas miežu, vasaras miežu, ziemas tritikāles, vasaras tritikāles un rudzu sējumos.

Moddus 250EC - Augu augšanas regulators ziemas kviešu, ziemas miežu, tritikāles, rudzu, vasaras kviešu, vasaras miežu un auzu sējumos.

Moddus Start - Augu augšanas regulators ziemas kviešu, ziemas miežu, tritikāles, rudzu, vasaras kviešu, vasaras miežu, auzu sējumos un stiebrzāļu sēklu laukos.

Avoxa - Sistēmas iedarbības herbicīds īsmūža viendīgļlapju un divdīgļlapju nezāļu apkarošanai ziemas kviešu, ziemas tritikāles un rudzu sējumos.

 

  • Mikroelementi

Kombiphos - Pateicoties viegli uzņemam fosforam augi ātri saņem nepieciešamo enerģiju, tiek stiprināti straujas augšanas laikā, tiem vieglāk pārciest nelabvēlīgus laika apstākļus nodrošinot produktivitāti un ražas kvalitāti. Straujas augšanas posmi, kad notiek ražu veidojošo elementu diferencēšanās parasti prasa papildu enerģiju, tas ir īstais brīdis, lai izmantotu YaraVita™ KombiPhos

Gramitrel YaraVita™ Gramitrel – īpaši graudaugiem radīts ārpussakņu mēslojums, kas satur tieši graudaugiem būtiskos mikroelementus Mn, Cu, Zn un sekundāro barības elementu Mg.

Brassitrel ProYaraVita™ Brassitrel Pro – īpaši rapsim radīts ārpussakņu mēslojums, kas satur tieši rapsim būtiskos mikroelementus B, Mn, Mo, un sekundāro barības elementu Mg un Ca.

Brassitrel BIO - YaraVita BRASSITREL BIO ir ārpussakņu mēslojums, kas satur rapsim būtiskos mikroelementuns B, Mn, Mo, kā arī magniju un sēru. Produkts satur arī bioaktīvo komponenti -jūras zāļu ekstratu ( Ascophyllum nodosum ), kas darbojas kā dabīgs antistresants un pastiprina pārējo sastāvdaļu iedarbību.


Uz Jūsu jautājumiem atbildēs reģionālie menedžeri: MENEDŽERU KONTAKTINFORMĀCIJA

Linasagro.lv vietnē tiek izmantoti četri galvenie sīkdatņu veidi.

Turpinot pārlūkošanu, jūs piekrītat nepieciešamajām sīkdatnēm. Jūs varat piekrist arī citu sīkdatņu izmantošanai.

Sīkāka informācija par sīkdatnēm un to izmantošanu